fbpx

Slenderiiz סיכום המחקר הקליני האמיתי – נוסחה הומאופתית לבקרת משקל סלנדרייז

סלנדרייז Slenderiiz - שיטה לבקרת משקל בתהליך בריא עם מזון על

אם חיפשתם דרך בטוחה ובריאה להפחית ממקלכם ולשמור על משקל תקין, נסו את התכשיר Slenderiiz ההומיאופתי שהוכח מחקרית כיעיל ומקיים הבטחות:

כל מי שזקוק להפחתת משקל יודע שהדרך היחידה לעשות את היא בצורה בטוחה והדרגתית, כדי לא לפגוע בבריאות וכדי להבטיח שהמשקל החדש יישמר לאורך זמן.

אלא שרבים שניסו את הדיאטות ותכניות ההרזיה הרגילות מצאו שקשה מאוד להצליח בתהליך זה בלי התערבות חיצונית שמחזקת אותם ומאפשרת להם להתמודד טוב יותר עם האתגרים שבהרזיה ושמירת משקל לאורך זמן.

בסופו של דבר, זהו בדיוק ההבדל שבין הרזיה מהירה שאינה מחזיקה מעמד לבין הרזיה בטוחה ובריאה שנשארת לאורך כל החיים.

Slenderiiz -ההומיאופתיה לשירותכם

באמצעות זרז הומיאופתי פטנטי, יחד עם תזונה מוזנת ומנקי רעלים שונים, במשטר תזונה זה צורכים קלוריות במידה נאותה וללא דיכוי חילוף החומרים על ידי הכנסת הגוף לסטרס בגלל הגבלה קיצונית של קלוריות.

כמו כן, כל אבות המזון שכוללים ויטמינים ומינרלים הם חלק מהדיאטה שמבטיחים גם את הצלחתה ואת בריאותו של מי שעושה אותה.

הזרזים המדוברים, Slenderiix & Xceler8 נוספים למשטר התזונה ואינו מחליף אותה.

מהי ערכת סלנדרייז לבקרת משקל?

ערכת סלנדריז עושה שימוש בהומיאופתיה מודרנית ולוקח בחשבון כיצד הגוף מגיב הורמונלית לשינויים הגופניים והתזונתיים, ומכיוון שמדובר במצב קיצוני מבחינת הגוף הוא עוזר בהתמודדות המערכות בגוף עם התפוגגות השומנים עקב הדיאטה וסילוק העודפים והפסולת שהם יוצרים.

הוא משתמש בשינויים בדפוסי הרעב כשהאדם לומד לזהות רעב ולהשביע אותו ולא מעבר לכך, ולכן גם משתחרר מהתמכרות לאוכל ולאכילה רגשית תוך כדי יצירת האיזון בעזרת ההומיאופתיה.

הסתגלות מאוזנת ללחץ וניקוי רעלים

דיאטה זו כוללת מרכיבים נוספים שהוכחו מחקרית כיעילים בהפחתת השומנים וההסתגלות למצב החדש:

כל דיאטה גורמת ללחץ בגוף ובנפש ולכן התוסף Xceler8 נועד להגביר את העמידות והיכולת שלכם להצליח בכך.

תערובת של ויטמין B12, ביוטין ותערובת של עשבים הסתגלותיים שמשפרים את העמידות של הגוף ללחץ ולהשפעותיו. כידוע, זהו פקטור משמעותי בכל דיאטה שיש להתמודד אתה כדי לא להכשיל את ההרזיה. זה מחזק את החובה לשמור על מינון אופטימלי של ויטמינים ומינרלים כדי שהגוף יקבל כל מה שנחוץ לו.

חומצות שומן אומגה 3 מוכרות כחומר נוגד דלקות, שגורמות גם לניוון כרוני בתאים. שומן עודף קשור לתהליכים דלקתיים אלה ולכן נחוץ תוסף זה כדי להפחיתם.

ניקוי רעלים הוא חלק חשוב מכל הרזיה שבה השומנים משמשים לצריכת אנרגיה במקום מזון עודף, ולכן יש לנטרל רעלים אלה ולסלקם מהמערכות.

Rejuveniix – חיזוק הגוף והאנרגיה על ידי תותי יער ופירות מיובשים, המכילים פוליפנולים ופלבנואידים, תמצית קפה ירוק, תמצית שורש קאבה קאבה וחומצת אמינו. מיועד לחיזוק המיקוד והסבולת הנפשית כדי לעמוד באתגר.

מה גילה המחקר על Slenderiz?

המחקר בסלנדריז נערך עם יותר מ-10,000 נבדקים עוד לפני השיווק. גם קבוצה זו וגם קבוצת הביקורת איבדו משקל בזמן המחקר, אולם אלה שצרכו סלנדריז איבדו יותר מכפול משקל מאשר קבוצת הביקורת ליום שצרכה רק 1250 קלוריות ליום, וגם בהשוואה לקבוצת הפלסבו – 103.4%.

כמו כן, קצב הירידה היה מהיר יותר משמעותית והנבדקים עצמם אמרו שהם מרגישים אנרגיה גבוהה למרות הדיאטה. אנשי קבוצת הפלסבו דיווחו על רעב ומיעוט אנרגיה ואי נוחות רבה שהתבטאה בכאבי ראש וסירוב לבצע פעילות גופנית.

הם גם התקשו נפשית להשתלב בשגרה וביום יום עם אנשים אחרים.
ממצאים נוספים על סלנדריז
נבדקי המחקר שנטלו סלנדריז ואת התוספים לא סבלו מתופעות הלוואי של כאבי ראש ועייפות או תסמינים שמאפיינים מי שנגמל מצריכה עודפת של מזון ומעבר לתזונה בריאה וטבעית יותר.

רמות האנרגיה שלהם היו גבוהות וגם רמות הטריגליצרידים שלהם השתפרו במידה ניכרת. הממצא המשמעותי יותר הוא שהם השיגו מהר מאוד את היעד של ההרזיה, אבל גם התחזקה אצלם הסבולת הנפשית והיכולת להתמודד עם משטר ההרזיה והתזונה החדש לאורך זמן.

הם הרגישו מועצמים ובעלי יכולת וזה תמך בשינויים המטבוליים שלהם.

×
×

עגלת קניות